"Hospoda Domov již 100 let"

Již na přelomu 19. a 20. století sloužila stavba Hospody jako přepřahárna koňských spřežení a jako občerstvovací stanice pro vozky, kteří cestovali přes Ještěd do Polska a Německa. Už tedy minimálně 100 let slouží tato budova jako objekt hospody a právě proto byl zachován název Hospoda Domov. Přijměte naše pozvání.

Svatomartinské hody

Svátek Svatého Martina již odedávna symbolizuje konec barevných podzimních dnů a příchod bílé zimy. K tomuto svátku neodmyslitelně patří Svatomartinské hody především v podobě pečené husy a otevírání mladého Svatomartinského vína.

 

Svatomartinské hody jsme pro vás již tradičně přichystali i u nás na Domově a to od pátku 11. do neděle 13. listopadu 2011.

 

Naše husa bude připravena s dušeným zelím a jablky, jako přílohu můžete zvolit bramborové lokše pečené na sádle, případně domácí houskové, bramborové či špekové knedlíky a jiné tradiční přílohy.

 

Majitelé našich zákaznických karet obdrží jako pozornost láhev Svatomartinského vína zdarma. S ohledem na omezenou kapacitu restaurace je nutná
včasná rezervace na tel. 482 771 251.