"Hospoda Domov již 100 let"

Již na přelomu 19. a 20. století sloužila stavba Hospody jako přepřahárna koňských spřežení a jako občerstvovací stanice pro vozky, kteří cestovali přes Ještěd do Polska a Německa. Už tedy minimálně 100 let slouží tato budova jako objekt hospody a právě proto byl zachován název Hospoda Domov. Přijměte naše pozvání.

Grand Restaurant festival

Po úspěšném prvním ročníku, který navštívilo 7 055 hostů, se GRAND RESTAURANT FESTIVAL rozšiřuje i do mimopražských restaurací. Gastronomická událost roku se bude konat od 15. 1. do 15. 2. 2010. V rámci II. ročníku Grand Restaurant Festivalu se můžete zúčastnit speciální akce pro milovníky dobrého jídla a pití. V průběhu jednoho dne ochutnáte šest mistrovských pokrmů a setkáte se osobně s TOP šéfkuchaři, jako jsou Roman Paulus, Jiří Štift nebo Shahaf Shabtay. Po celou dobu této unikátní gastronomické novinky vás bude vozit speciální "Mňam Bus", který vám umožní nerušeně degustovat a popíjet v nejlepších restauracích této země za festivalové ceny. Vyjíždí se vždy v sobotu. Seznam restaurací na webu.

 

K tomu, abyste se mohli zúčastnit GRAND RESTAURANT FESTIVAL, musíte mít zakoupenou festivalovou ochutnávku ve vámi vybrané restauraci na příslušný den a čas. Prodej od 1.12. 2010 na www.grandrestaurantfestival.cz.

 

Ochutnávky jsou v rozmezí od 200,- Kč do 600,- Kč. Vybírat můžete z mnoha variant. Připraveny jsou opět speciální dárkové poukazy.

 

Celá tisková zpráva s úplným seznamem restaurací ke stažení zde.